Jak działa Biopod?

Hoduj co chcesz!

Biopod ułatwia hodowlę czegokolwiek zapragniesz począwszy od mini lasu deszczowego, poprzez zwierzęta domowe, aż do ogrodu zielarskiego i warzywnego do Twojej kuchni. Powiedz aplikacji co chcesz wyhodować lub uprawiać, a ona stworzy idealne środowisko dla Twoich roślin i zwierząt domowych.

Uprawiaj i sadź

Uprawiaj lub sadź swoje ulubione gatunki roślin w Biopodzie. Jesteś początkujący? Nasza aplikacja poprowadzi Cię krok po kroku i udzieli rad.

Obserwuj jak rośnie

Twoje środowisko będzie gotowe do działania w mgnieniu oka. Ciesz się z korzyści płynących z pełni zautomatyzowanego systemu i nigdy nie martw się o ustawienia warunków środowiska.

TECHNOLOGIA

Aplikacja Biopod

Najprostszy sposób kontrolowania Twojego mikrośrodowiska. Intuicyjna aplikacja pozwala stworzyć idealne warunki dostosowane do gatunku zwierząt lub roślin, które wybierzesz. Tryb niestandardowy „Custom”, pozwala kontrolować ustawienia ręcznie.

Wtrysk powietrza „Biopur”

Nasze opatentowane rozwiązanie „Biopur Air Injection System” łączy aeroponikę z zaawansowaną technologią podłoża i wentylacji, doskonale równoważąc tlen i dwutlenek węgla przy utrzymywaniu równowagi podtrzymującej życie. Ten system ściśle odzwierciedla naturalny wzorzec powietrza występujący w naturalnym środowisku.

Panel słoneczny LED

Wiodący w branży panel oświetlenia LED dokładnie odwzorowuje naturalne spektrum światła słonecznego. Zapewnia zimne kolory o temperaturze barowej 500K przy wysokiej wartość PAR, która pobudza fotosyntezę i wzmacnia wzrost roślin.

Zaawansowane sensoryczne sprzężenie zwrotne

Zintegrowane czujniki stale monitorują i regulują temperaturę, wilgotność, opady deszczu i wentylację. To zapewnia optymalne warunki klimatyczne w Twoim Biopodzie.

Kamera HD

Pełny podgląd i udostępnianie w jakości 720p Twojego Biopoda z dowolnego miejsca na świecie poprzez aplikację mobilną.

Zintegrowane parowanie

Odwzorowuje unikalne cykle opadów naturalnych siedlisk. 2-litrowy zbiornik umożliwia nawadnianie i podlewanie Twoich roślin bez użycia rąk.

UVB CCFL

Kompaktowy, ale silny, emitujący promieniowanie UVB CCFL (lampa fluorescencyjna z zimną katodą), odtwarza bezpiecznie naturalną moc Słońca, pozwalając zwierzętom na syntezę witaminy D, jednocześnie wspierając wzrost wielu roślin.

Zintegrowane ogrzewanie

Niezależne grzejniki regulują temperaturę zarówno w podłożu jak i powietrza. To pozwala na kontrolowanie różnicowania temperatury dla potrzeb różnych gatunków.

Chmura „Biopod Cloud”

Chmura Biopod analizuje wprowadzone ustawienia, aby stworzyć idealne środowisko dla Twoich roślin lub zwierząt. Nasze parametry gatunków łączą historyczne i biologiczne informacje zabierane od ponad 50 lat.

Połączenie Wi-Fi

Połączenie Wi-Fi łączy Twoje urządzenie Biopod z aplikacją i serwerem chmury.